אתרים נבחרים בנושא אוכל, אלכוהול וגורמה

אתרים נבחרים  - אוכל וגורמה אלכוהול וחיי לילה

היציאה מהבית אל רחובות העיר בחיפוש אחר המסעדה הנכונה יכולה להיות מתישה במיוחד, בעיקר לאניני הטעם ולבררנים שבינינו, או לדתיים שומרי כשרות, בעלי אלרגיה למזונות מסוימים, צמחוניים, מזון בריאות, זוגות המחפשים מקומות באווירה רומנטית, משפחות עם ילדים, או בליינים המחפשים אלכוהול איכותי, מוסיקה טובה, או בארים באווירה מיוחדת. אתרי אוכל, גורמה וחיי לילה יספקו לכם את כל המידע הדרוש.

בימינו, נחסכת מכם הרעבים לאוכל או לבילוי היציאה המתישה לחיפוש אחר המקום המתאים. הרשת מציעה מספר לא מבוטל של אתרים אשר סקרו, היו, בדקו, טעמו ורקדו בשבילכם במקומות החמים בארץ, המובילים והמיוחדים, ולכם רק נותר לבקר באותם אתרים, לבצע את החיפוש המתאים במקום המתאים ולצאת לבלות!

אינדקס אתרים מציג: אתרים מובילים אשר באמצעותם תוכלו לתכנן בקלות רבה את הבילוי הבא או את הביקור הקרוב שלכם במסעדה, ובטוח שלא תתאכזבו.

אוכל וגורמה – אתרים מומלצים

האתר הפופולארי ביותר ובעל הסיקור הנרחב ביותר אודות מסעדות ברחבי הארץ הוא האתר Rest. האתר מציג מנוע חיפוש משוכלל המאפשר חיתוך של המסעדה אותה חיפשתם על פי קטגוריות של אזור המסעדה, סוג המסעדה (ניתן לבחור על פי סוגים רבים ומגוונים כגון בשר, אוכל איטלקי ועוד) כשרות, שרות משלוחים, חניה באזור המסעדה, אפשרויות עישון, אווירה, הופעות חיות ועוד חיתוכים נכונים ומעניינים לחיפוש.

את תוצאות החיפוש תקבלו ברשימה ידידותית וברורה, כאשר במקרים מסוימים תוכלו אף להוריד מהאתר קופוני הנחה. בכניסה לאחת מהתוצאות ברשימה תוכלו לקבל מידע מפורט על המסעדה, לצפות בתמונות פנים וחוץ של המסעדה ולקבל התרשמות ראשונית די ברורה על המקום בו אתם הולכים לבלות את הערב. שרות נוסף שתוכלו למצוא בפרטי המסעדה הוא כמובן מפת הגעה אל המקום.

האתר מפעיל גם בחלק מהמקרים אף סיור וירטואלי מתקדם המופעל על ידי Java, שימו לב כי דפדפן האינטרנט שלכם תומך באפשרות זו בכדי לצפות בסיור הווירטואלי של המסעדה ולקבל התרשמות אף יותר מעמיקה של המקום.

אתר נוסף הראוי לסיקור המאפשר חיפוש של מסעדות ברחבי הארץ הוא האתר 2eat. האתר בנוי בצורה ידידותית ומאירת עיניים ומאפשר חיפוש ממוקד של המסעדות על פי חתכים של אזור, עיר וסוג המסעדה, וכמובן שמירה או אי שמירה על כשרות. בניגוד לאתר rest המתמקצע ומייחד את עצמו בחיפוש מסעדות ובתוכן המסעדות עצמן, מציע האתר 2eat בנוסף לשרות חיפוש מסעדה גם מערכת נחמדה של מתכונים להכנת אוכל, מועדון לקוחות ופורום פעיל.

שני האתרים המסוקרים מאפשרים חיפוש נרחב אחר מסעדות המציעות שרותי משלוחים בחתך על פי אזור.

חיי לילה ואלכוהול – אתרים מומלצים

לבליינים שבינינו, מצעה הרשת מגוון של אתרים אשר סוקרים את מקומות הבילוי והמועדונים ברחבי הארץ. בפרק זה נסקור מספר אתרים המאפשרים חיפוש מדויק של המועדון בו תעבירו את הערב, עם דגש על שיטות החיפוש המתקיימות באתר, והתוצאות שתקבלו.

האתר נפוץ ביותר לשימוש בחיפוש אחר מועדונים ומסיבות בארץ הוא האתר לילה. האתר בנוי עם נופך של בילויים ליליים ומאפשר הצצה אל תוך חיי הלילה של המועדונים החמים ביותר בארץ. האתר מסקר מסיבות שהיו בסוף השבוע האחרון במועדונים ומספק תמונות מהאירועים החמים האחרונים.

באתר מנוע חיפוש מתקדם המאפשר לבליין הגולש חיפוש עם חתכים של סוג המועדון או הבר בו הוא מעוניין לבלות, עם כמובן אפשרות חיתוך על פי האזור המבוקש. כמו כן, ניתן לבחור במנוע החיפוש את יום הבילוי המבוקש מבין ימות השבוע.

רשימת התוצאות ברורה ויעילה ומאפשרת כניסה לעמוד תמונות או קטעי וידאו של המועדון הנבחר. בבחירת אחת מתוצאות החיפוש נכנס לעמוד המועדון, שם נמצא פרטים מקיפים אודות המועדון, ימי ושעות פעילותו, אפשרות הזמנת המקום לאירועים פרטיים כתובת וטלפון של המועדון ופרטים רלוונטיים נוספים. לאחרונה השיק האתר לילה אף תחנת רדיו פרטית המשדרת מוסיקה מהמועדונים החמים של הארץ.

האתר הנוסף עליו נמליץ במאמר זה הוא האתר המוביל את רשימת תוצאות החיפוש בגוגל בחיפוש אחר חיי לילה בישראל, והוא האתר Bin. האתר מנהל מועדות לקוחות בין השאר ומספק כמו האתר לילה מנגנון חיפוש אחר מקומות בילוי חמים ברחבי הארץ. באתר גלריית תמונות נרחבת המאפשרת ביקור וירטואלי במקומות הבילוי הרשומים בבסיס הנתונים של האתר.

האתר Bin עבד עם סוכנות הדוגמנות פרופשיונאל, ומנהל תחרות יופי תחת הכותרת "נערת בין" בו מופיעות מתחרות אשר התגלו על ידי האתר במהלך סיקורים של חיי הלילה במועדונים בארץ. בעמוד הראשי של האתר תוכלו למצוא לוח מודעות אקטיבי המעדכן אודות מסיבות ואירועים מיוחדים העתידים להתרחש בזמן הקרוב בחיי הלילה והמועדונים בארץ.

אוכל - אלכוהולמאמרים אחרונים

קישורים
- אימון אישי
- תמ"א 38
- קופת חולים


תנאי שימוש

ניהול תיק השקעות | הדברה | מפת האתר
כנסת צעירה של אתרים נבחרים באינטרנט בנושאים: אוכל, מסעדות בישראל, אלכוהול, רכישת משקאות, שתיה חריפה, גורמה, טיולי אוכל, יקבים, יין, מסעדות בעולם וכל מה שנוגע בטעם טוב.