טיפים לבחירת שרתי אחסון אתרים איכותיים בישראל

שרתי אחסון אתרים (אכסון) בישראל – טיפים לבחירה נכונה

הצורך באחסון אתרים עולה כאשר אדם אשר עומד להקים אתר. אין זה מספיק לעצב את האתר ולצקת לתוכו תוכן  - יש צורך ממשי במקום אחסון עבור האתר בשרת ייעודי, וזאת על מנת שהאתר יעלה לאוויר ויהיה נגיש לגולשים ברשת.

למעשה כאשר מדברים על איחסון אתרים הכוונה היא לכך שהאתר למעשה נשמר על משטח דיסק במחשב. אך לא על כל מחשב בייתי רגיל, אם כי על מחשב שהוא שרת ואחד המאפיינים העיקריים שלו – הוא שכל העת המחשב מחובר לרשת האינטרנט.

באתר בלוגו תוכלו למצוא את כל חברות אחסון אתרים

חברות המספקות שירותי הוסטינג - Hosting

אם נתקלתם במושג Hosting (הוסטינג) הכוונה היא לשירותי אחסון אתרים. את השירותים הללו ניתן לקבל מחברות המספקות חיבור לאינטרנט, אך קיימות גם לא מעט חברות נוספות פרטיות אשר מעניקות אפשרות לאחסון אתרים (Hosting) במחירים דומים ואף במחירים נוחים יותר.

באופן כללי ניתן אף לרכוש חבילות אחסון גם מחברות בחו"ל, אלה על פי רוב יהיו זולות יותר מחברות ישראליות אבל ראוי לערוך השוואת מחירים מקיפה בטרם בוחרים חברה זו או אחרת.

שימו לב כי התשלום עבור שירותי אחסון אתרים או הוסטינג הוא למעשה חודשי ועל פי רוב הוא דולרי, לא שיקלי, אפילו בחברות הישראליות, לא פעם המחיר הוא בדולרים.

למה לשים לב כשבוחרים חברת אחסון אתרים?

החשיבות של בחירה נכונה בחברת אחסון אתרים הוא גדול. תחילה יש לשים לב לגודל חבילת האחסון שאתם רוכשים ומה היא כוללת. כמה תיבות דואר, מה הם נפחי האחסון הקיימים ומחיריהם, בדקו את מהירות העלייה של אתרים אחרים של החברה, אסטרטגיית הגיבויים, היקף התמיכה הטכנית שמספקת החברה, האם יש תקופת ניסיון ועוד.

בנוסף, בקשו מן החברה המלצות וחפשו מידע אודות החברה באינטרנט, תוכלו ללמוד הרבה על טיב החברה מתגובות של גולשים ומלקוחות קיימים. גם לוותק ולניסיון של החברה יש משמעות, חברה ותיקה יותר משמע חברה ששרדה יותר זמן ועל כן היא בוודאי טובה יותר מחברות צעירות ממנה.

היזהרו ממתנות - אחסון אתרים חינם

למי שמחפש להוזיל עלויות ולפנות לחברה המספקת שירותי אחסון בחינם, יש כמה דברים שצריך לדעת. במקרים כאלה אתם למעשה מתארחים באתרים של אנשים אחרים ואין לכם למעשה אתר עצמאי, כי אם אתר מתארח. במקרים כאלה יש לבעל האתר המארח יכולת להוריד את הדפים שלכם מן האתר כאוות נפשו ולמעשה אין לכם אמא ואבא לפנות אליהם במקרים של מחדלים ונפילות.

אחסון אתרים בחינם הופך את האתר המתארח לכזה שאין לו דומיין עצמאי ולכן יהיה קשה לגשת אליו באופן ישיר כמו גם ששם המתחם לא יהיה קליט לגולש הממוצע ואף מסורבל.

לסיכום, בבואכם לבחור חברת אחסון אתרים חשוב לבחור חברה שהיא לא רק זולה כי אם בעלת ניסיון ומוניטין. ההשפעה של הבחירה הזו היא עצומה, חברת אחסון אתרים שאיננה מקצועית ואמינה תביא לנפילות האתר ותמנע מכם עבודה שוטפת, במקרה שמדובר באתר מסחרי המספק שירותים או מוצרים עלול להיפגע מחזור העסקים באופן ממשי.

אז בחרו נכון את חברת אחסון האתרים שלכם. והכי חשוב גם אם בחרתם חברה והיא התגלתה כלא מקצועית, תמיד תוכלו לעבור לחברת אחסון אחרת. אם  שרתי האכסון שלכם אינם זמינים, זאת אומרת שהם נופלים באופן תדיר, או ששרות הלקוחות והתמיכה האנושית אינם לרוחכם, אל תהססו. יש מספיק חברות הוסטינג איכותיות שישמחו לאחסן את האתר שלכם!

ואם כבר טיפים, הנה כמה המלצות על חברת אחסון מובילות בישראל

  • אינטרויז'ן - מבית אינטרספייס, חברה מהגדולות בישראל ומומלצת בחום! ליחצו: אחסון אתרים

מאמרים אחרונים

קישורים
- אינדקס אינטרנט
- ביטוח בריאות
- מאמרים


תנאי שימוש

אימון אישי | משכנתא הפוכה | מפת האתר
האם שרת האחסון של האתר שלך יציב? כמה אתה משלם עבור איחסון אתר לשנה?