אתרים נבחרים בנושא אינטרנט - פרסום, בנייה ושיווק מקוון

כל המידע על רשת האינטרנט העולמית

מאז הספוטניק ששיגרו הרוסים אל החלל ועד היום, עבר האינטרנט תהליכים רבים וללא ספק, איש לא חשב אז, על רשת אינטרנט כפי שאנו מכירים כיום. במהלך השנים הללו, הושקעו בפיתוח רשת האינטרנט סכומי עתק וכיום היא מהווה פלטפורמה עתירת מידע לעולם חברתי ותרבותי, מסחרי, אקדמי ופוליטי. למעשה, אין רובד בחיי האדם, בו לא נוגעת הרשת בצורה ישירה - הכל אינטרנט.

מאז ועד היום, הפך האינטרנט לאוטוסטראדה של מידע, לעולם מסחרי, חברתי ותרבותי, פוליטי ואקדמי. אין נדבך בחיינו בו האינטרנט לא נוגע. אז מהו אינטרנט? הוא רשת עצומת מימדים, המחברת באמצעות לוויינים וכבלים בין מחשבים בעולם כולו. אותם מחשבים, יכולים ליצור מידע, להעבירו דרך הרשת למחשבים אחרים ולפענח מידע שמועבר אליהם.

שיווק באינטרנט – אינטרנט ככלי שיווקי

את הפוטנציאל האוניברסאלי של האינטרנט, לא איחרו לגלות בעלי העסקים השונים, ששמחים לשווק את שירותיהם ומוצריהם באמצעות האינטרנט. שיווק באינטרנט הוא תחום רחב ומרתק, שכן האפשרויות הבלתי מוגדלות מתחדשות בכל עת.

בניית אתרים באינטרנט

בניית אתר אינטרנט הנה השלב הבסיסי לשיווק, או שיווק באינטרנט. בלעדי אתר אינטרנט איכותי, למאמצי השיווק האחרים אין הרבה ערך. הסיבה היא פשוטה, אם נחשוב על רשת האינטרנט כקניון ענק, על שיווק כפיזור מודעות, כרזות ברמקולים וחלוקת פליירים בשטח הקניון, נבין שכפי שחייבת להיות חנות אליה יגיעו לקוחות בעקבות המודעות, כך באינטרנט, חייב להיות לעסק אתר בו הוא משווק את מוצריו, או שירותיו.

הסרת תוצאות שליליות

מעוניינים להסיר תוצאות שליליות אשר מופיעות בחיפוש השם שלכם או שם החברה שלכם? כל תוצאה שלילית יכולה לפגוע בכם קשות - הרי כל אחד בודק על כל אחד בגוגל - בן הזוג שלכם, המעסיק, שותף לעסקה או בעל הבית יבדוק בכל שלב מי ומה אתם. לכן עליכם לשמור על התדמית האישית שלכם בגוגל. יש בעיות? ניתן לפתור אותן.

ניהול תדמית אישית - הסרת תוצאות שליליות בגוגל

כתיבה שיווקית – תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט

יחד עם זאת, בניית אתר אינטרנט והקפאתו על שמריו, אינה דרך חכמה לשווק באמצעותו. הערך הגדול ביותר שמחפשים גולשים שמגיעים לאתר אינטרנט, הוא מידע, מידע מעניין, שניתן להתמצא בו בקלות ולהפיק ממנו ערך. בכדי לגרום לגולשים שמבקרים את אתר האינטרנט לבצע פנייה ולהפוך ללקוחות בפועל, תכני האתר חייבים להיות כתובים בצורה שיווקית. כתיבה שיווקית, פיתוח, או ניהול תוכן לאתרי אינטרנט, זו עבדה קשה ומורכבת, אך פירותיה מתוקים.

רוצים לכתוב תוכן איכותי לאתר אינטרנט? הנה הפתרון: כתיבת תוכן

קידום אתרי אינטרנט במנועי חיפוש

גם לאתר שבנוי בצורה אידיאלית, מעוצב למופת והתכנים בו מרתקים מאין כמותם, אין הצדקה אם לא מגיעים אליו גולשים ואיש אינו מודע לקיומו והפיתרון הוא קידום במנועי חיפוש. ככל שגדלה רשת האינטרנט גדל הצורך במנועי חיפוש כמו Google, המסייעים לאתר ברשת מידע. כיום הרוב המכריע של הגולשים עושה שימוש במנועים אלו ולכן הנוכחות בהם כה חשובה מבחינה שיווקית.

קידום אתרים במנועי החיפוש, למעשה, מאפשר לאתר האינטרנט המקודם להופיע בתוצאות החיפוש הראשונות, כאשר גולשים מחפשים ביטויי חיפוש רלוונטיים לתחום הפעילות של העסק.

אפיקי פרסום באינטרנט

בנוסף לפעילות קידום אתרים בתוצאות החיפוש ה"אורגניות", ישנה אפשרות לנוכחות במודעות הפרסומיות שמופיעות בראש ובשולי עמודי החיפוש של Google. מודעות אלו נקראות Google Adwords והשיטה מאפשרת פרסום באינטרנט בתקציבים לא גבוהים וביעילות. המפרסם משלם בהתאם למספר הלחיצות שבצעו גולשים על המודעה ויש באפשרותו לשלוט על משתנים רבים כמו השעות בהן המודעה פועלת, ביטויי החיפוש תחתיהם היא תופיע ועוד.

למה האינטרנט יעיל כל כך בכל הקשור לשיווק? בעיקר בשל הסיבה שאין עוד מדיה כל כך מגוונת, שמאחדת בין מספר כל כך רב של גולשים מהעולם כולו. ככל שהחיבור לאינטרנט הופך קל ונגיש יותר, כך גם גדלה יעילות הפרסום והשיווק באינטרנט.

למידע נוסף בנושא פרסום ושיווק באינטרנט בקרו באתר: אומדיה שיווק באינטרנט

אינטרנט –  איך מתחברים?

צורת החיבור התפתחה והשתכללה לאורך השנים, בעבר התהליך היה מסורבל והחיבור היה מוגבל מאוד ואילו היום, רוב המחשבים מתחברים לרשת אוטומאטית באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות אינטרנט מהיר ופס רחב. ככל שהחיבור הפך לנוח וזמין יותר, כך גדל היקף השימוש ברשת ומשתמשי אינטרנט אימצו אותו לחייהם בדרכים נוספות.

אינטרנט – בשביל מה צריך אותו?

השימוש העיקרי ברשת האינטרנט הוא לצרכי גלישה באמצעות דפדפנים. הגולשים יכולים להתחבר לרשת ולצפות בעמודי אינטרנט שונים, אתרי חדשות, אתרי מידע, פורטלים, רשתות חברתיות ועוד. שימוש נוסף, הוא דואר אלקטרוני. באמצעות תוכנות שונות של דואר אלקטרוני יכולים המשתמשים לשלוח ולקבל קבצים שונים של טקסט, שמע, וידאו ועוד.

ככל שהתעצם האינטרנט וחיזק את מעמדו כמימד חברתי וכלי לתקשורת בין אנשים, כך התפתחו יותר ויותר תוכנות צ'אט כמו IRC, המאפשרות צ'יטוט של מספר רב של גולשים במערכת, תוכנות מסרים מיידיים כמו ICQ, או Messenger המאפשרות שיחה כתובה, או בשילוב סלולרי,  סאונד ווידאו וטכנולוגיות תקשורת באינטרנט כמו Skype.

עם התפתחות הרשת והמעבר אל אינטרנט מהיר, גם שיתוף קבצים הפך לנוח, קל ופופולארי יותר. שיתוף קבצים הוא למעשה האפשרות לחלוק קבצים שנמצאים במחשב, עם מחשבים אחרים שמחוברים לרשת ובמקביל להעתיק קבצים בהם משתפים המחשבים האחרים.

אתרי אינטרנט לשיתוף קבצים מבוססים על מנוע חיפוש שסורק את הקבצים שנבחרו לשיתוף, במחשבים שמחוברים למערכת האתר ומעלה בפני המשתמשים רשימה של שמות קבצים המתאימים לחיפוש שבצעו.

חיבור אינטרנט

בכדי לבצע חיבור לרשת אינטרנט, נדרשים מספר רכיבים, הראשון, הוא המודם. מודם הוא רכיב שמחבר בין המחשב, לבין רשת האינטרנט. המודם מפענח מידע ומאפשר את העברתו מהמחשב אל הרשת ולהיפך.

הרכיב השני, הוא תשתית האינטרנט. ספקי תשתית אינטרנט מספקים את התשתית הפיסית של הרשת, באמצעותה גם מתבצע החיבור לטלפוניה ולכבלים. בנוסף, ישנם ספקי אינטרנט, שמאפשרים את הגישה אל הרשת ואת החיבור לפרוטוקול TCP/IP. ספקי אינטרנט לרוב נותנים גם שירותים נוספים, כמו דואר אלקטרוני, אחסון אתרים ועוד. 


אפליקציות

כניסת האפליקציות לחיינו נקראה על ידי רבים כמהפכה הכי חשובה מאז כניסת האינטרנט לחיינו.

האפליקציות מציאות פתרונות נוחים לבעיות היום יומיות שלנו והופכות את המכשיר הסלולרי החכם שלנו למחשב על.

אחסון אתרים - טיפים לבחירת חבילת הוסטינג בישראל
מאמרים אחרונים

קישורים
- קידום אתרים
- תוכן באינטרנט
- קידום אתרים מקצועי
- בריאות
- הדברה
- אימון אישי
- כתיבת מאמרים ותוכן


תנאי שימוש

העברת חשבון בנק | ביטוח סיעודי | ביטוח בריאות | פורקס | מפת האתר
כנסת צעירה של אתרים נבחרים ברשת האינטרנט בנושאי אינטרנט שונים כגון: קידום אתר למיקום גבוה בגוגל, בניית אתרים תדמיתיים, שיווק מקוון, פרסום באינטרנט, יחסי ציבור באינטרנט, ניהול קמפיינים, בניית מערכות מתקדמות לניהול תוכן, עיצוב, גרפיקה ועוד...