אתרי קופונים

קופונים הם מבצעים עליהם אחראי הצרכן. הקופון משקף את המחיר ההגיוני וההוגן אותו הצרכן מוכן לשלם בעבור מוצר מסוים, הצרכן יוצא עם תחושה שקיבל תמורה מלאה ושהוא יוצא נשכר מהעסקה.

אתרי קופונים הופכים להיות עניין נפוץ ברשת. אתרי קופונים מציעים כיום דילים מצוינים ואטרקטיביים בתחומי קניות שונים ומגוונים והרבה פעמים ההנחה היא משמעותית ביותר ואף מעבר לחמישים אחוז מה שהופך את אתרי הקופונים לשווים ביותר, לא לחינם כל כך הרבה גולשים נכנסים לאתרים אלה.

מי שנהנה לא פחות מהלקוחות  הם בעלי האתרים. מי שבבעלותו אתר קופונים, מקבל חשיפה עצומה בפני קהל היעד וקהל נוסף של לקוחות פוטנציאלים, כל זאת תוך טווח זמן קצר מאוד והעלויות אינן בשמיים.

אתרי קופונים – איך הם עובדים?

הגיון מאוד פשוט עומד בבסיסם של אתרי הקופונים. האתרים מרכזים הצעות מהצעות שונות לרכישת מוצרים, מסעדות או מקומות בילוי, והעסקה עליה מדובר חייבת להיות לפחות חמישים אחוז מהמחיר המקורי. הגולשים  רושמים עצמם לרכישה של הקופון המעניק להם הנחה, אבל קודם כל צריך להגיע למספר רוכשים אשר מראש יועד להיות מספר שהופך את העסקה לאפשרית.

רוב העסקאות תקפות ליממה אחת בלבד. חלק במרכזי מהווה תחום המסעדות באתרי קופונים.  ניתן לרכוש שובר בשווי של 200 ₪ בעבור ארוחה שהייתה אמורה לעלות 400 ₪. כפי שניווכח בהמשך המאמר המביא דוגמאות לאתרי קופונים, קופונים ניתנים כיום לטווח רחב מאוד של מוצרים כמו חופשות, מסעדות, סופרמרקטים,טיפולים, ביטוח ועוד.

אתרי קופונים – סוגים של קופונים

ישנם סוגים שונים ומגוונים של אתרי קופונים, וכל אחד מהם מציע הנחות ומבצעים בתחומים שונים. ישנם אתרי קופונים לסלולארי, הקופון נשלח באופן ישיר לנייד שלכם, והנה אתם יכולים לממש את ההטבה. ישנם אתרי קופונים לנופש בחו"ל, במקרה זה, הקופונים מעניקים הנחות.

באמצעות הקופון ניתן להוזיל עלויות השכרת רכב, להיכנס לכל מיני אתרים תיירותיים בהנחה ועוד. כשאנו מתכננים נופש בחו"ל, אנו יודעים מראש שתקציב נכבד ילך לטובת הטיסות, מה שמותיר אותנו בהרבה מקרים מוגבלים כספית במשך הטיול, ולכך בדיוק נועדו אתרי קופונים לנופש בחו"ל. אם אתם תרים אחר מבצעים והנחות משתלמים ברשת, מומלץ לגלוש באתרי הקופונים שמטרתם העיקרית היא למצוא לכם את הדיל היומי הטוב ביותר.

בלי פקקים, בלי לחץ ובלי תור, אתם פשוט גולשים לכם בנוחיות באינטרנט, מקבלים הצעות שונות מאתרים שונים, משווים בין המחירים ובוחרים את המתאים והמשתלם לכם ביותר. כמו כן ניתן למצוא, אתרי קופונים להנחות סטודנטים, על הסטודנט פשוט להציג תעודת סטודנט, וכך הוא יהיה זכאי להנחות מתוקף הסטאטוס שלו. אתרי קופוני הנחה לחיילים, קהל היעד שלהם הם חובשי המדים והם זכאים באמצעות הקופונים להנחות והטבות מרובם.


אתרי הקופונים משתלמים גם לבעלי העסקים למיניהם משום שהם מגדילים את מחזור המכירות של העסק בזמן המבצע. במקרה שבעל העסק מוצא עצמו תקוע עם מלאי אותו הוא מאוד רוצה למכור, אתרי קופונים הם דרך מצוינת לעשות זאת, להציע מוצרים שתוקפם מוגבל ולא אפשרי להחזיק אותם תקופה בלתי מוגבלת, יוצעו באתרי הקופונים בהנחות ניכרות ושני הצדדים יצאו נשכרים.

לסיכום:
תפקידם של אתרי קופונים הוא לתת מענה לכך שהצרכן מאוד מעוניין לרכוש, אבל במחירים נוחים ואטרקטיביים ולכן אתרים אלה מציעים מבצעים והנחות במחירים חד פעמיים ומשתלמים לכל מיני מוצרים – בתי קפה, מסעדות, חנויות בגדים, מופעים ועוד הרבה מאוד.

בעל העסק זוכה להזדמנות בה הוא יוכל גם להיחשף בפני הלקוח וגם למכור לו, מה שהופך את אתרי הקופונים לעסקה משתלמת לכל הצדדים.
מאמרים אחרונים

קישורים
- תלושי שי
- בזק
- תמי 4


תנאי שימוש

מפת האתר
כנסת צעירה של אתרי האינטרנט בישראל