הדפסת תמונות

 

תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים – כך אומר הפתגם הנודע. וכשמדובר בתמונה משמעותית, כזו שמתעדת אדם יקר או רגע מכריע בזמן, לפעמים אתם רוצים לתת לתמונה במה, להנציח אותה ולהציג אותה ברבים.
 
בפורמט הדיגיטאלי יש צורך להדפיס את התמונה על מנת לתת אותה לדודה, לסבתא או סתם לתלות על המקרר.
 

הדפסת תמונות

להעביר מהמחשב לדפוס - הדפסת תמונות
 
דרך אחת לעשות זאת היא להיעזר בחנות אשר מבצעת הדפסת תמונות על שלל חומרים לבחירת הלקוח.
 
הדפסת תמונות יכולה לספק לכם רגע אחד בחייכם אותו תוכלו להציג במשרד, לתלות בבית או לתת לאדם יקר כמזכרת. רגע אליו תוכלו לחזור או להחזיר אנשים אחרים, רגע שישומר אצלכם.
 
הדפסת תמונות מספקת מתנה בעלת ערך סנטימנטלי ורעיוני מאחוריה. היא יכולה להיות מתנה נהדרת לקרוב משפחה, לידיד או ידידה וכמובן לבן או בת הזוג. לכל אחד מהללו תעלה הדפסת תמונות רגשות נוסטלגיים וחמים כלפי נותן המתנה.
 
כיום הדפסת תמונות היא מתנה אישית ואינטימית הנהנית מפופולריות רבה בשל קלות הביצוע שלה ומנגד המסר האינדיווידואלי והיחודי של כל תמונה. כלומר הדפסת תמונות היא מתנה משתלמת מכמה בחינות שונות. מסיבה זו חנויות המבצעות הדפסת תמונות נפוצות ברחבי הארץ כשבדרך כלל יציעו הדפסת תמונות על יותר מחומר אחד. לעתים יציעו חולצות מודפסות, לעתים ספלים וכיו"ב, אם כי האלטרנטיבות הנפוצות ביותר הן נייר צילום, כלומר הדפסת תמונה בעלת אפקט סטנדרטי, או קנבס, המשווה לתמונה מראה יוקרתי ואומנותי.
 
המחירים של הדפסת תמונות תלויים אומנם בחומר עליו מודפסת התמונה אבל נחשבים זולים, בעיקר ביחס למחירים שעלתה הדפסת תמונות לפני התפרשותן הרחבה של חנויות צילום בארץ

אופציה מושלמת עבורכם - הדפסת תמונות על גבי בד קנבס

בשנים האחרונות החלו אתרי אינטרנט בארץ ובעולם לספק גם את השירות של הדפסת תמונות על גבי בד קנבס. בדים אלו, כידוע משיגים את איכות התמונה הגבוהה ביותר כאשר מדובר בהדפסות. בד הקנבס שומר על איכות התמונה לאורך שנים והוא אינו דוהה ואינו מאבד את הברק החוזק והועצמה של הצילום, של הציור או של הפוסטר המודפס על גביו.
 
כאשר אתם מבצעים הזמנה של ציור או תמונה דרך האינטרנט אתם יכולים לקבוע את סוג המסגרת שתרצו שתישלח לביתכם יחד עם התמונה. אך חושב שתדעו כי אתם יכולים גם לקבוע את סוג הבד עליו תודפס התמונה. אמנם הדפסת תמונות על גבי בד קנבס מייקרת באופן די משמעותי את מחיר הקנייה אך המוצר שאתם מקבלים שונה בתכלית השינוי מעוד פוסטר שלאחר זמן מה נראה לא טוב וכמעט מביש להמשיך ולתלות אותו.
 
אז זיכרו שאנו ממליצים לכם קנייה של תמונות על גבי בד קנבס כאופציה המומלצת עבורכם או עבור אלו שלהם אתם קונים את התמונה!

 

מאמרים אחרונים

קישורים
- אופנת נשים
- הדברת מזיקים
- תמ"א 38
- שיקים חוזרים
- עסקים


תנאי שימוש

מפת האתר