אתרים נבחרים בנושא מכירות, קניות ומכרזים באינטרנט!

אתרי מכירות ומכרזים מובילים ברשת

מכירות באינטרנט הולכות וצוברות תאוצה. הטכנולוגיות החדשות בתחום בניית אתרים ואבטחת מידע מאפשרת הצגה ברורה של המוצרים באתרים ידידותיים ופשוטים, המשלבת קנייה בטוחה וקלה. הרכישה באינטרנט מהווה גם בהרבה מקרים מקור חלופי לרכישה בחנויות קונבנציונאליות, הן מבחינת הנוחות שיש בישיבה מול המחשב והחיסכון בהתרוצצויות בעת השוואת מחירים, והן מבחינת המבחר, והאפשרות בהשתתפות ברכישות קבוצתיות, או מכרזים, ללא סיכון.

אינדקס אתרים מציג: האתרים המובילים שמאפשרים השוואות מחירים בין אתרי מכירות באינטרנט, השתתפות ברכישות קבוצתיות והשתתפות במכרזי קנייה ועוד. האתרים שיבטיחו לכם רכישה זולה מהירה ובטוחה דרך האינטרנט, ולרוב במחירים תחרותיים במיוחד אל מול החנויות והקניונים הגשמיים.

מה היא מכירה קבוצתית?

מכירה קבוצתית המוצעת על ידי אתר מכירות מאפשרת מכירה של מוצר הנבחר על ידי בעלי האתר במחיר נמוך הקרוב למחיר הסיטונאי, ובתנאי שיירכש על ידי מספר קונים אשר הוגדר מראש על ידי האתר המוכר. לצורך הדוגמא, מכירה של טלוויזיית LCD בגודל 40 אינטש באתר מכירות במחיר של כ - 5000 שקלים תתאפשר כאשר תירכש הטלוויזיה על ידי לא פחות מ - 100 רוכשים. האתר ממלא רשימה של מעוניינים על ידי רישום של המעוניין במוצר, וכאשר מגיע הנרשם ה – 100, יזכו כל הרוכשים במחיר שצוין מראש.

מכירה פומבית לעומת זאת, היא כמובן מכירה אשר מועד סגירתה נקבע מראש, כאשר אתר אינטרנט בו היא מתקיימת נותן למוצר מחיר התחלתי, ועד למועד הסגירה יכולים המעוניינים במוצר להציע מחיר הגבוה מהמחיר האחרון שניתן עבור המוצר, כאשר המחיר האחרון אשר הוצע עד למועד הסגירה הוא המחיר המנצח, ומציע מחיר זה יזכה באפשרות הרכישה של המוצר.

מומלץ לפני ביצוע רכישה כלשהיא במסגרת אתר מכירות בין אם קנייה במסגרת קבוצתית, קנייה בהשתתפות במכרז או קנייה ישירה, לקרוא היטב את תקנון האתר, לרבות אפשרויות התשלום, ואפשרויות ההחזרה, תנאי האספקה ותנאים כלליים.

למידע בנושא שיפור מכירות לחצו כאן: שיווק באינטרנט

אתרי השוואת מחירים

ייתכן והאתר הפופולארי היום בישראל להשוואת מחירים בין אתרי מכירות ברשת האינטרנט הוא האתר http://www.zap.co.il. האתר מציע מנגנון מתוחכם של חיפוש המוצר הכולל חיפוש בין מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מחשבים ותוכנות, ריהוט, טיפוח ויופי ועוד קטגוריות רבות.

מטרתו הסופית של החיפוש תהיה מציאת המוצר הזול ביותר אותו חיפשת מבין החנויות המשתתפות והרשומות באתר. מנגנון החיפוש כולל חיתוך על פי סוג המוצר, הדגם, היצרן ואף טווח המחירים המבוקש. החיסרון הבולט של אתר
ZAP הוא יכולתו להשוות רק בין האתרים הרשומים אצלו כאשר בכך הוא מתעדף אתרים ספציפיים בלבד, ואינו מבצע השוואת מחירים אמיתית בין כל אתרי המכירות הקיימים ברשת.

אתר נוסף המאפשר השוואת מחירים הוא האתר http://www.bazman.co.il, המאפשר פעילות השוואת מכירים דומה לזו אשר מציע האתר ZAP, כאשר יחודו של אתר זה הוא השוואה נוספת בין מכירות פומביות במכרזים וזירות מכירה ובין מכירות קבוצתיות. האתר מציע כמו אתרים אחרים חיפוש נרחב על ידי מנוע חיפוש משוכלל בין קטגוריות דומות של חשמל ואלקטרוניקה, מחשבים, פנאי ותיירות, ריהוט יופי ועוד.

אתרי מכירות מומלצים

אתר המכירות http://www.olsale.co.il הוא אתר רחב היקפים המציע מגוון רחב מאוד של מוצרים. האתר הוא אחד מאתרי המכירות הוותיקים ברשת אשר קנה לו שם של מקור רכישה בטוח, עם שרות לקוחות רציני ומסביר פנים, ומאפשר רכישה ברשת בשיטות מכירה מגוונות הכוללות מכירות פומביות במכרזים וזירות מכירה, רכישות קבוצתיות ורכישות ישירות.

האתר מפרסם מדי שבוע מגוון מוצרים המוצעים לרכישה לקהל הרחב כ"מבצעי השבוע" וניתן למצוא בו מוצרים במחירים אטרקטיביים במיוחד. ההשתתפות במכירות פומביות וקבוצתיות באתר מחייבת רישום ראשוני לאתר, והצטרפות למועדון הלקוחות שלו.

אתר מכירות מומלץ נוסף הוא האתר http://www.p1000.co.il, המציע מגוון מוצרים דומה למגוון המוצרים המופיע באתר המכירות אולסייל, כאשר ייחודו של האתר הוא בעיצובו הפשוט והלא מבלבל, כאשר ניתן גם באתר זה להשתתף בזירות מכירה פומביות, מכירות קבוצתיות ומכירות ישירות.

גם אתר זה הוא מוותיקי אתרי המכירות בארץ, כאשר סלוגן האתר הוא "מתחייבים לכללי אמון הציבור" ניתן לומר כי האתר עומד היטב מאחורי הסלוגן המבטיח ומאפשר בהחלט רכישה בלב שקט. בעלי האתר הם קבוצת יורוקום וסמייל אינטרנט זהב, עובדה מרגיעה נוספת שבידיעה כי גופים אחראים ומנוסים במתן שרות לקוחות כאלו עומדים בהבטחות שמאחורי הרכישה באתר קניות.

ישנם אתרי מכירות רבים באינטרנט, חלקם מאפשרים מסחר אלקטרוני פשוט, במסגרתו ניתן לבחור מוצר ולרכוש אותו עבור המחיר הנקוב לצידו, אחרים מקיימים מכרזים,  מכירות פומביות, או מכירות קבוצתיות.

למידע נוסף על מכירות ושיווק ברשת, לחצו כאן: פרסום באינטרנט
השוואת מחירים

אפשרות השוואת המחירים הובילה למהפכה צרכנית כלל עולמית שהשפעותיה ניכרות גם בישראל. חיפוש בגוגל ישראל של מילות המפתח השוואת מחירים מניב למעלה מ 7 מיליון תוצאות ומהווה הוכחה לכך שמנועי השוואת מחירים מחוללים שינוי לטובה בתרבות הצריכה הישראלית.

אתרי קופונים

אתרי קופונים הופכים להיות עניין נפוץ ברשת. אתרי קופונים מציעים כיום דילים מצוינים ואטרקטיביים בתחומי קניות שונים ומגוונים והרבה פעמים ההנחה היא משמעותית ביותר ואף מעבר לחמישים אחוז מה שהופך את אתרי הקופונים לשווים ביותר, לא לחינם כל כך הרבה גולשים נכנסים לאתרים אלה.

יחסי ציבור מול דוברות - מי צריך יח"צ ומי דובר
מאמרים אחרונים

קישורים
- אימון אישי
- הדברה
- פורקס
- מסחר בסחורות


תנאי שימוש

ביטוח בריאות | העברת חשבון בנק | מפת האתר
כנסת צעירה נבחרי העם - אינדקס אתרי קניות באינטרנט, מכירות פומביות, השוואת מחירים, מכירות קבוצתיות, קניות במחירים הזולים בישראל ועוד!