מסיבת רווקות

בחברה המודרנית נהוג לערוך מעין טקס "פרידה" מחיי הרווקות לפני היום הגדול- החתונה. זוהי מסיבת נשים, בה כל התכנים הם נשיים וסובבים סביב חיי הנשיות והזוגיות. המסיבות מגוונות מאוד. יש מושקעות יותר ויש צנועות יותר.

יש מסיבות בהן נוכחות נשים רבות וישנן מסיבות בהן נוכחות חברותיה הקרובות ביותר של הכלה העתידית. במשך השנים מסיבות הרווקות הפכו לנורמה לפני החתונה, וקשה למצוא כלות שתהיינה מוכנות לוותר עליהן.

תכנון המסיבה

ישנה חשיבות להתאמת רוח הדברים לאופי הכלה, ולא לתכנן דברים שנעשים במסיבות רווקות שגרתיות. לא תמיד כדאי ללכת על כיוונים נועזים ומקוריים של תכני המסיבות. יהיו כלות שיעדיפו את השקט ואת הצניעות, לעומת כאלה שירצו ללכת לכיוונים רועשים וקיצוניים יותר.

בדרך כלל המארגנת של המסיבה היא חברתה הטובה ביותר של הכלה והיא זו שמכירה אותה טוב יותר מכולן. בשביל להפוך את מסיבת הרווקות לערב שלא יישכח במהרה, כדאי שהחברה תהיה קשובה לרצונות הכלה.

מכיוון שמסיבות הרווקות הפכו לנורמה, קמו חברות הפקה במיוחד עבור אירועים כאלה. חברות ההפקה עוסקות בתחומים מגוונים, כך שלכל כלה עתידית ניתן לבחור את הכיוון למסיבה. כל שצריך לעשות הוא למצוא כיוון עיקרי ולפנות לאותם מארגנים חיצוניים. במידה והכלה מעוניינת במסיבה צנועה, ניתן לשאוב רעיונות מחברות ההפקה וליצור לבד את הדברים.

כמובן שלכל דבר יש מחיר. לכן כדאי לבחור מספר אופציות אפשריות ולגשת אליהן, לבדוק את הדברים המוצעים, את המיקום והמחיר, ולפיכך להחליט. הדברים אינם זולים ולא מתאימים לכל כיס. במסיבות הרווקות משתתפות מספר בנות וצריך להתאים את עלות הדברים ליכולותיהן הכלכליות - על מנת שתהיה מסיבת רווקות שאותה יזכרו לאורך זמן.

מה במסיבה?

יש אינספור רעיונות למסיבות רווקות עד שכמעט לא ניתן לבחור את הדבר הנכון באמת. לא חשוב מיקום המסיבה - על יכטה מפוארת או במועדון ביליארד, העיקר התוכן וההפעלות. מארגנות המסיבה ידאגו למגוון הפעלות, שלרגע אחד לא יווצר מצב של שיעמום. כמובן שברקע יש אוכל ושתיה, המהווים, הם לבדם, הנאה צרובה וקולינרית.


כיום נהוג להזמין אנשי מקצוע שיערכו סדנאות בנושאים כגון: סדנת שוקולד, סדנת צחוק, סדנת דרמה, סדנת מיסטיקה ורוחניות, סדנת יוגה, סדנת תיפוף, סדנת אופנה, סדנת נשיות והעצמה נשית, סדנאת בישול, סדנאות יצירה, ועוד היד נטויה. העיקר- לעורר עניין ולגרום לכל המשתתפות להיפתח ולהשתחרר.

ישנן מארגנות שיבחרו לבצע את מסיבת הרווקות דווקא מחוץ למקום פרטי, ושם לערוך את ההפעלות. לדוגמה: יציאה לצימר משותף, פינוק בספא, יציאה לחוף הים, טיול בין יומיים בנוף פתוח, שהייה במדבר, והרעיונות יכולים להיות יצירתיים יותר ויותר. אירוע פרטי במועדון לינקולן גם הוא להיות רעיון לא שיגרתי

משתתפות המסיבה

במסיבת רווקות עניין המשתתפות חשוב. המוזמנות אמורות להיות נשים שבדרך כלל נמצאות במעגל חברותיה הקרוב של הכלה, איתן נוח לה לדבר ולהיפתח. כדאי מאוד לשתף את הכלה בנושא וללכת לפי רצונותיה. אחרי הכול, המסיבה היא ערב מיוחד עבורה והיא לא תרצה לבלות אותו בקרב נשים שהיא לא מרגישה בנוח לידן.

חשוב לזכור שמשתתפות המסיבה הן אלה שהופכות את אופי המסיבה לכזה או אחר. לכן כדאי תמיד לעשות עבור הכלה את הטוב ביותר. לפעמים רשימה קטנה של משתתפות עדיפה על רשימה גדולה, שכן חברותיה הקרובות של הכלה הן שגורמות להרגשה הנוחה והטבעית ביותר.

מתנות

הרעיונות למתנות רבים ולפיהם נעים המחירים. אפשר לקנות מתנה בשם כולן ואז ערכה הכספי גדול יותר, או שאפשר לקנות מתנה באופן אישי. אפשר לקנות משהו שמבוסס על החברות, אפשר לקנות ספר, בגד ,תכשיט, תלושי מתנה, משהו מיוחד עבורה או משהו משותף לה ולבן זוגה.

מאמרים אחרונים

קישורים
- אופנת נשים
- ספא
- תלושי שי
- חתונה בחו"ל


תנאי שימוש

מפת האתר
מסיבת רווקות