אתרים נבחרים בנושא נדל"ן, מקרקעין ורכישת נכסים

כל המידע שיסייע לך לפני רכישת נכס נדל"ן חדש...

הגעתם למקום הכי נכון בכדי להכיר את תחום הנדל"ן בישראל ובעולם. כאן תמצאו מקורות מידע רבים על השקעות וחברות נדל"ן, השכרה ומכירה של נכסים פרטיים, ביצוע בדק בית, מכירת קרקעות, משרדי תיווך, לימודים בתחום, מפות, תמ"א 38, עורכי דין העוסקים בדיני מקרקעין ובתחומים רבים נוספים.

השקעות נדל"ן

רשת האינטרנט מציעה לכל גולש סקירות של כל הדיווחים הכי חמים בתקשורת על השקעות בתחום. באינדקס שלנו נרכז עבורכם מאגרי מידע רבים ומקיפים על השקעות בנדל"ן, ניתוחים ופרשנויות של אנליסטים, שווקים חדשים ואטרקטיביים בעולם ועוד. כאן תמצאו מאגרי מידע נגישים ונוחים למשקיע המתחיל והמנוסה.

חברות נדל"ן ובנייה בישראל

בארץ פועלות חברות נדל"ן רבות המניבות מיליארדי דולרים מידי שנה, גזית גלוב, החברה הכלכלית לירושלים, דלק, אלוני חץ, אלקטרה, סולל בונה, רסקו, קבוצת עזריאלי ורבות אחרות. רכישות נכסים בארץ ובעולם, פרוייקטים חדשים בענף הבנייה, פיתוח מקרקעין, בנייני מגורים ושכונות יוקרה, על כל אלו תמצאו מידע מקיף ואקטואלי באתר זה.

דירות – השכרה ומכירה של נכסים

בשוק הנדל"ן הישראלי חלים שינויים ללא הרף, ערכו משתנה, כמו גם הביקוש והיצע. כאן ירוכזו לנוחותכם כל מוקדי המידע, ניהול נכסים, בהם גם לוחות נדל"ן רלוונטיים, לכל מי שמעוניין לבצע עסקת מקרקעין, לקנות דירה, למכור דירה, לשכור, או להשכיר דירות, לקחת משכנתא, ביטוח משכנתא.

מכירת מקרקעין או רכישת קרקעות

כאן תמצאו מידע אודות רכישת קרקעות על ידי המינהל מבעלים פרטיים, בין אם לצרכים ממשלתיים, הקמת התיישבויות חקלאיות, או בעלות משותפת. בנוסף, תוכלו להתעדכן לגבי קרקעות למכירה, תהליך רכישת קרקעות ועוד. בכל מקרה של עסקה במקרקעין, ראוי ורצוי להתייעץ עם עורך דין העוסק בתחום.

משרדי תיווך - רכישה / השכרת בית, דירה או משרד

בארץ פועלים משרדי תיווך רבים, הן בתחום השכרת נדל"ן והן בתחום מכירתו. באתר זה תמצאו את כל מה שחשוב לדעת בהתקשרות עם משרדי תיווך וביצוע עסקאות מקרקעין בסיועם. תפקידו של משרד תיווך, למעשה, הוא החיבור בין שני הצדדים לעסקת המקרקעין, נשמע פשוט, אך לחיבור זה היבטים רבים ומורכבים.

לימודי נדל"ן

מתי לאחרונה פתחתם עיתון יומי ולא מצאתם בו לפחות ידיעה מרכזית אחת שקשורה לתחום? נראה כי בשנים האחרונות נדל"ן הפך לתחום אקטואלי שנמצא תמיד על סדר היום. קיימות הזדמנויות ואפשרויות תעסוקתיות רבות מאוד בענף, באתר זה תמצאו מידע על הדרכים להשתלב בתחום מבחינה מקצועית, אתרי לימודים ועוד.

תמ"א 38

תמ"א 38 הנה תוכנית המתאר הארצית, שמטרתה חיזוק מבנים קיימים והגנה עליהם מפני נזקי רעידות אדמה. תוכנית זו, בין השאר, מאפשרת היתרי בנייה בכפוף לשיפוץ השלד והתאמתו לתקנים. כאן תמצאו מידע מקיף על דרכי קבלת ההיתרים לתוספי בנייה, דרישותיהם של התקנים השונים, סוגיות של הסכמת דיירים בבניינים משותפים, סוגיות מיסוי, חיזוק מבנים בפריפריה, נושאים הקשורים לפגיעה בחזות העיר ועוד.

עורכי דין - דיני מקרקעין

דיני מקרקעין הם תחום משפטי העוסק בכל הנושאים שנוגעים למקרקעין – נדל"ן עסקי, מגרשים, חנויות, דירות, מבנים שונים, מכירה, השכרה, בתים משותפים, רישום בטאבו ועוד. כאן תמצאו מידע רב על סוגיות משפטיות שונות בתחום מקרקעין ומאמרים משפטיים בנושאים השונים, כמו גם הפניות אל עורכי דין נבחרים, העוסקים בנושא דיני מקרקעין.
מאמרים אחרונים

קישורים
- לחצני מצוקה
- בתי השקעות
- בדק בית
- תמ"א 38
- אימון אישי


תנאי שימוש

אינדקס אתרים | ביטוח סיעודי | ביטוח | גיל הזהב | מפת האתר
כנסת צעירה של אתרים נבחרים ברשת האינטרנט בנושא נדל"ן, השקעות במקרקעין, לוחות לרכישת נכסים כגון דירות, בתים פרטים, משרדים ועוד. כל מה שרלוונטי לתחום הנדל"ן.