מה כדאי - ניקיון משרדים בבוקר או בערב?

ניקיון משרדים- מה עדיף, בבוקר או בערב?

החלטת לשים סוף לזוהמה ששוררת במשרד שלך בכל רגע נתון. הריחות, האבק, הכתמים- כל אלה מצריכים את שירותיה של חברת ניקיון משרדים מקצועית. אפילו את החברה עצמה כבר בחרת. למעשה, נותרה שאלה אחת פשוטה: מתי בדיוק להזמין את אנשיה?


אחת הדילמות העולות כמעט תמיד בעבודה עם חברות ניקיון משרדים נוגעת למועד העבודה, ובעיקר- בבוקר או בערב. לכל אחד מהזמנים הללו מאפיינים שונים בתכלית, כמו גם יתרונות וחסרונות למכביר. אנחנו ננסה לעמוד על המרכזיים שבהם.


ניקיון הוא עניין של זמן


האבחנה בין בוקר לערב בהקשר של ניקיון היא מהותית ביותר. במקרה הראשון, עובדי החברה מגיעים אל המשרד לפני תחילת יום העבודה או בשעותיו הראשונות, ומתחילים במלאכה היסודית. במקרה כזה, הרי שפעולות הניקיון יתמקדו ב"תיקון" נזקי הימים שעברו, והכנה לקראת יום חדש- פחים מרוקנים, ריח טוב וכן הלאה.


ניקיון משרדים בערב - לנקות בשקט

לעומת זאת, במקרה השני הניקיון נעשה לאחר יום העבודה, כאשר ברוב המקרים המשרד שומם לחלוטין. הנזקים שנגרמו למשרד בפעילות הענפה במהלך היום נעלמים להם, והכניסה ביום המחרת תהיה למשרד נקי ומצוחצח.


לכל בחירה יתרונות וחסרונות רבים


לכאורה, הפעולות הנערכות בכל אחת מהבחירות דומה. עם זאת, מאפייני השעה משפיעים על שביעות הרצון של הלקוח במידה רבה. ניקיון בבוקר, מעבר להרגשה הנעימה בכניסה למשרד, מאפשר לעבוד לכל אורך היום באותה הרגשה. מעבר לכך, קיימת אפשרות להדריך את עובד הניקיון (כאשר אנשי המשרד באים אליו), ההעסקה הרבה יותר פשוטה מבחינה "בירוקרטית" ועוד.


מן העבר השני, המתנגדים יציינו את ההפרעה האפשרית לסדר היום במשרד, וכן את העובדה שהרבה יותר קשה לנקות זוהמה שהצטברה במשך שעות רבות.


ומה באשר לניקיון משרדים בערב? ובכן, אין ספק שחוסר ההפרעה לשגרת העבודה היא יתרון עצום מאין כמוהו. עובד הניקיון יכול לעבוד בשקט, ולנקות באופן נקודתי את שהצטבר במהלך היום: הפחים מרוקנים מספר שעות לאחר שמולאו, כך שאין הצטברות של אבק וריח לא נעים. מצד שני, נדרש פה כמעט תמיד להשיג מפתח מיוחד לאיש עובד הניקיון, מה גם שישנם משרדים המכילים חומרים מסווגים אשר דורשים השגחה בכל רגע נתון.


בסופו של דבר, הבחירה היא שלך


אז מה לבחור? ראינו כבר שלניקיון משרדים בבוקר או בערב יש מאפיינים שונים בתכלית, וקשה מאד לראות איזו דרך נחשבת ליעילה יותר. בשורה התחתונה, הגורם העיקרי המשפיע הוא צרכי המשרד: בכל בית עסק יש כמות אנשים שונה, מדיניות שונה, ארגון מרחב שונה וכן הלאה. נקודות אלה צריכות להניע את קברניטי המשרד בבחירה.


ברמה הכללית, מומלץ לשקול קודם כל בכובד ראש את הנקודות שהועלו (וכן נקודות רבות אחרות), כשהתייעצות עם אנשי חברות הניקיון יכולה רק לסייע. כשבוחרים חברה שכזו ניתן לראות אילו שירותים היא מעניקה בדרך כלל, ולפעול על פי זה.
 
מאמרים אחרונים

קישורים
- עוד על ניקיון משרדים
- ניקיון זה צלול


תנאי שימוש

מפת האתר