ניקיון משרדים

ישנן אינספור חברות ניקיון בשוק. חברות ניקיון מעניקות שירותי ניקיון עבור סוגים שונים של מבנים, ממבני ציבור, מוסדות ציבוריים, קניונים, ועד משרדים, בתים וחדרי מדרגות. אך, כאשר פונים לבחור חברת ניקיון לניקיון המשרד, יש דברים שחשוב לדעת.

בחירת חברת ניקיון משרדים – מה חשוב לדעת?

ראשית, כדי לבחור חברת ניקיון משרדים מתאימה, חשוב לברר מהם תחומי המומחיות של אותה חברה. ישנן חברות אשר עושות בעיקר עבודות של אחזקת מוסדות ציבור, בתי ספר, מרכזי קניות וכדומה, אך, פחות מתמחות בניקיון  משרדים. כל סוג מבנה וכל תחום הוא שונה מהאחר. ניקיון בית ספר שונה לחלוטים מניקיון משרד. במשרד יש דברים אחרים חשובים, כמו מחשבים, אסתטיקה של המשרד וכדומה.

כדי לבחור חברת ניקיון משרדים מתאימה, רצוי לעשות סקר שוק, מבירור אצל חברים ואנשים אשר כבר עושים שימוש בחברת ניקיון ועד הרמת טלפונים ושאילת כל השאלות הנכונות את חברת הניקיון. כמובן שחברות הניקיון ירצו שתהיו לקוחותיהם ולכן, הם עשויים לומר דברים שונים רק כדי שתהיו לקוחותיהם. לכן, יש לשאול את השאלות הנכונות.

מה חשוב לשאול את חברת הניקיון?

חשוב  לברר עם חברת הניקיון כיצד הם מתאימים את עובדיהם לסוג העבודה. תשובה על שאלה זו תעניק מידע רב לגבי רמת המקצועיות ורמת איכות השירות שהחברה נותנת. לדוגמא, אם תינתן תשובה אשר ניתנת כלאחר יד, תשובה אשר אין מאחוריה מידע מהימן, ניתן לדעת שהחברה לא מקצועית ורמת השירות לא משהו.

לעומת זאת, אם ניתנת תשובה אשר נאמרת בביטחון לדוגמא, "אנו מחלקים את העובדים לפי תחומי המומחיות של כל עובד. ישנם עובדים אשר מתחמים רק בניקיון בתי ספר אותם איננו שולחים לעבודות משרדים. יש לנו עובדים אשר רק מנקים משרדים ורק אותם אנו שולחים לעבודות ניקיון מסוג זה". תשובה מעין זו נשמעת מהימנה והיא מצביעה על רמת מקצועיות גבוהה, אמינות ושירות איכותי.
כדי לבחור נכון את חברת שירותי הניקיון, אפשר לשאול בטלפון שאלות שונות. לדוגמא, מה כוללים שירותי הניקיון והאחזקה? כך, תוכלו לדעת שאתם בוחרים נכון את חברת הניקיון. חברות ניקיון עושות שירותים שונים, לא כולן נותנות את השירות הטוב ביותר.

מה חברת ניקיון טובה עושה?

•    שאיבת שטיחים
•    פינוי אשפה והחלפת שקיות
•    ניגוב אבק ממחשבים, טלפונים, מכשירי חשמל, מדפים, שולחנות, דלתות ומשקופים
•    טאטוא ושטיפת רצפות
•    ניקוי חלונות מבפנים ומבחוץ
•    ניקוי חדרי שירותים: ניקוי אסלות וכיורים, מילוי מתקנים לגלילי נייר טואלט ולמגבות נייר, מילוי מכלי סבון נוזלי
•    ניקוי מטבחונים: פינוי כוסות וצלחות, הדחת כלים וניקוי מיקרוגלים, טוסטרים ומקררים
•    טאטוא וניגוב פרקטים
•    ניקוי וניגוב של ארונות, תריסים ומסילות
•    וקס לרצפה
•    אספקת חומרי הניקיון על ידי החברה
•    אספקת מפיצי ריח

כאשר פונים לבחור חברת ניקיון למשרדים ועושים סקר שוק, חשוב לשאול האם עושות את כל המפורט. חשוב לשאול באילו חומרי ניקוי החברה משתמשת. עבור כל חלק במשרד יש צורך בחומר ניקוי אחר, מעבר לכך ישנו ציוד מסוים הדורש חומר ניקוי מיוחד.

חברת ניקיון משרדים טובה לא רק מספקת עובדים הבאים עושים את העבודה, משאירים אחריהם משרד נקי ומעלה ניחוח נעים. חברת ניקיון טובה גם שמה דגש על אחזקת המבנים. למה הכוונה? כאשר מעניקים תשומת לב לכל אביזר בחדר, לכל ריהוט או מוצר במשרד ונותנים לו את צורת הניקיון וחומר הניקיון המתאים לו, יש בכך גם שימור המבנה והמוצרים שבתוכו, חומר ניקוי לא נכון יכול עם הזמן להרוס את המוצר.
מאמרים אחרונים

קישורים
- חדרים נקיים
- הדברה
- שיפוץ בית
- השוואת מחירים


תנאי שימוש

מפת האתר
ניקיון משרדים - איך בוחרים חברת ניקיון