מידע משפטי ואתרים נבחרים של עורכי דין מובילים

סיוע בבחירת עורך דין בכל תחום משפטי ולכל מטרה

המערכת המשפטית כיום מהווה חלק בלתי נפרד מכל רובדי החיים, כאשר עורכי דין, הם למעשה החוט המקשר בין האדם, לבין החוק. הם בעלי הידע המשפטי שמייעצים ומייצגים אזרחים בסוגיות משפטיות שונות. מדובר באחריות רבה שמונחת בידם של עורכי דין ונאמנותם, מקצועיותם והתנהלותם האתית, לא אחת יכריעו בנושאים בעלי חשיבות רבה לחייו של אדם, או חייהם של אנשים רבים.

עורך דין פלילי

חוק העונשין הנו החוק העיקרי שמבדיל בין האסור למותר ועבירה על חוק זה, חושפת אדם בפני אחריות פלילית. בכדי להרשיע אדם באשמה כלשהי, יש להוכיח את אשמתו, מעבר לספק הסביר. בכל דיון משפטי פלילי, ייוצג הנאשם על ידי עורכי דין שתפקידם להחליש את טענות הפרקליטות ולזכות את מרשם, או לכל הפחות – להביא לפסק דין שיטיב עימו. עורך דין פלילי מקצועי יוכל לעשות את ההבדל בין עונש מאסר לזיכוי וחופש מוחלט.

עורכי דין – דיני תעבורה

דיני תעבורה הם חלק מהמשפט הפלילי והם עוסקים במקרים בהם בוצעו עבירות על החוק בעת שימוש בכלי רכב. עורכי דין בתחום דיני תעבורה מייצגים לקוחות בקשת רחבה מאוד של מצבים, כרוחב עבירות התנועה הקיימות בחוק. במקרים של שלילת רישיון, דו"חות וקנסות בגין עבירות תנועה, תאונות דרכים ועוד, כדאי להתייעץ עם עו"ד תעבורה המתמחה בתחום.

עורכי דין – גירושין ודיני משפחה

בין תחומי ההתמחות השכיחים ביותר, בקרב עורכי דין, תחום הגירושין ודיני המשפחה. לא אחת, מערכות יחסים בין בני משפחה מתערערות ועולות מחלוקות רבות שהדרך היחידה לישבן, היא בבית המשפט. לעיתים יהיה זה הליך גירושין, לעיתים מקרים של מחלוקות סביב ירושה, בכל מקרה ייצוג מקצועי ויעוץ משפטי איכותי שניתן על ידי עורכי דין מיומנים, עשוי להכריע בדבר מעמדכם בדיון המשפטי.

עורכי דין בתחום אזרחי - מסחרי

עורכי דין בתחום המסחרי והאזרחי, מסייעים לקוחותיהם לא רק באמצעות ייצוגם בבית המשפט. לעיתים הסיוע יהיה יעוץ משפטי בנושא חוזים עסקיים, זכויות יוצרים, דיני חברות, הוצאה לפועל, פשיטת רגל, דיני בנקאות, חקירות יכולת, דיני מקרקעין ועוד. מחלוקות רבות עשויות להצריך יעוץ משפטי, המחלוקת נוצרה בין אנשים פרטיים, בין אדם פרטי לגוף כלשהו, או בין גופים עסקיים. בכל מקרה של מחלוקת אזרחית, רצוי וכדאי לשכור את שירותיו של עורך דין מתאים, על מנת שיוכל לסייע לכם להתמודד מול המחלוקת בהצלחה. לעיתים דרך טובה לפתור סכסוכים היא לפנות למגשר אשר הוא, ברוב המקרים, עורך דין.

עורכי דין דיני נזיקין

 

דיני נזיקין, הם כאמור, חלק מהמשפט האזרחי שעוסק בפיצוי תובעים עבור נזקים שונים הנגרמים להם. עורכי דין בתחום זה, בבואם לייצג לקוחות יאלצו לבסס שתי טענות עיקריות, האחת נוגעת לאחריותו של גורם הנזק ולו השנייה, להיקף הנזק שנגרם – שכן סכום הפיצוי שייפסק על ידי בית המשפט בתביעות נזיקין, יחסי להיקף הנזק. תביעות נזיקין עשויות להיות מוגשות בגין נזקי תאונות דרכים או תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תקיפה, גניבת עין, לשון הרע ועוד.

עורכי דין דיני עבודה - זכויות עובדים

 

דיני עבודה הם תחום משפטי שמטרתו להסדיר סוגיות שונות הנוגעות למחלוקות בין עובדים, לבין מעסיקיהם. עורכי דין בתחום זה יכולים לסייע במתן יעוץ משפטי בנושאי הסכמי עבודה, הסכמים והסדרים קיבוציים, יישוב סכסוכי עבודה, סיום יחסי עובד מעביד, זכויות עובדים ועוד. הם יכולים אף לייצג מעסיקים, או עובדים בבית הדין לענייני עבודה, בין השאר בגין תביעות שונות ופגיעה בזכויותיהם.

מחפשים עורך דין לכל מטרה? זקוקים ליעוץ וליווי משפטי?
מאמרים אחרונים

קישורים
- זכויות פגיעה בעבודה
- משכנתא הפוכה
- ניהול תיק השקעות
- ביטוח בריאות
- שליחויות
- עורך דין תעבורה


תנאי שימוש

גיל הזהב | נדל"ן | ביטוח סיעודי | תמ"א 38 | ביטוח | עורך דין פלילי | מפת האתר
כנסת צעירה של אתרים נבחרים ברשת האינטרנט בנושאים משפטיים, עורכי דין, אתרי מידע, פסקי דין, תחומי המשפט האזרחי והפלילי, קבלת יעוץ משפטי, סיוע בבחירת עורך דין לכל מטרה ובכל מקום בעולם!