אתרים נבחרים בנושא כלי רכב וכל מה שקשור אליהם!

אתרים נבחרים - רכב, רכישה, מכירה, מימון, ליסינג ועוד...

שלא כמו לפני עשור, או שניים, כיום כלי רכב ניתן למצוא בבעלותו של כל אדם כמעט. קיים מגוון רחב של כלי רכב, היכולים להתאים לכל כיס. בעמוד זה תמצאו אינדקס אתרים נבחרים בתחום רכישת ומכירת רכבים, השכרת רכב, תיקונים, מבדקים ומידע על ביטוח רכב.

השכרת רכב

השכרת רכב היא הפיתרון האופטימאלי למי שאינו מעוניין להחזיק רכב קבוע. אולם, כדאי לערוך "סקר שוק" מקיף לפני בחירה בחברת השכרת רכב זו או אחרת. התנאים בהם משכירות חברות שונות את רכביהן עשויים להיות שונים מאוד וכדאי לבדוק היטב מה מציעים לכם - לרוב התשלום כולל ביטוח רכב, תיקונים וטיפולים. כאן תמצאו ריכוז אתרי אינטרנט עם מידע על חברות השכרת רכב, מדריכים וטיפים חכמים לשוכרי רכבים ועוד.

רכישת רכב – חדש או משומש?

ברשת תוכלו למצוא מגוון אתרי אינטרנט המרכזים מודעות אודות רכבים למכירה. אל תמהרו, ישנם כמה וכמה דברים שכדאי לבדוק בטרם רכישת רכב חדש, או משומש. מה מידת הבטיחות של הרכב? מה תעריף ביטוח החובה עבורו? כמה עולה ביטוח רכב מקיף? מה שוויו הנוכחי ומה שוויו בחלוף שנה, שנתיים וכן הלאה? במה כרוכה אחזקתו? בכדי לבחון כדאיות של רכישת רכב מסוים, חשוב לבדוק את מגוון ההיבטים. ביטוח רכב חובה תלוי בעיקר בסוג הרכב ובנסיון של הנהג העיקרי.

רכב מסוחר או מטרייד אין?

אין לכם זמן, או רצון לנבור בעמודים ארוכים של מודעות למכירת רכבים? למרות שהחיפוש באינטרנט יחסית יעיל ונוח, עדיין מדובר בפעולה הדורשת זמן וסבלנות. אם חסר לכם לשני אלו – סוחרי רכב, או טרייד אין, עשויים להיות פיתרון הולם עבורכם.

לרכישת רכב מסוחר, או מטרייד אין, יש כמה וכמה יתרונות, על פני רכישה מאדם פרטי: היצע גדול ומגוון שמאפשר לקונה לבחור את מה שמתאים לו, אפשרויות מימון, סיכוי קטן בהרבה ליפול קורבן לתרמית ולרכוש רכב מזויף, או גנוב.

תוכלו לבצע עסקת טרייד אין שתחסוך מכם את כל הפעולות הנדרשות לצורך מכירות רכבים ישנים שבבעלותכם ובנוסף, בחלק מהמקומות, תוכלו לקבל הבטחה כי גם הרכב החדש שרכשתם, יירכש בחזרה על ידי הסוחר בעתיד. החיסרון הבולט ביותר, בעת רכישת רכב בטרייד אין, או מידי סוחר, הוא מחירו הגבוה ביחס למחירון, העלול להגיע לכדי 6% יותר.

בכל מקרה זכרו לעשות ביטוח רכב לפני שאתם נוסעים עם הרכב.

רכישת רכב בליסינג

רכב, הוא נכס המאבד מידי שנה אחוז ניכר מערכו, רק בשנה הראשונה מדובר בכ – 15%. מבחינה זו ומסיבות נוספות, ליסינג עשוי להיות אפשרות משתלמת מאוד. ליסינג מאפשר תשלום מראש של אחוז מסוים מערך הרכב ותשלום חודשי נוסף, בהתאם ליכולותיו של הלקוח. בתמורה, יכול הלקוח ליהנות מרכב חדש אחת לכמה שנים, מבלי לספוג את ירידת הערך של רכב זה או אחר. עסקת ליסינג יכולה להיות משתלמת למי שאינו מעוניין להוציא כספים פנויים רבים על רכב.

תיקוני רכב

בכלי רכב עלולות להיות תקלות שונות וחלקן תוצר של בלאי טבעי בכל רכב. רצוי שבעת תקלה לצידכם יהיו בעילי מקצוע איכותיים והוגנים. לפניכם רשימת אתרי אינטרנט המרכזים בעלי מקצוע ומוסכים שונים, המעניקים את השירותים הבאים: פחחות, כיוון פרונט, צבע, תיקון מזגנים, תיקון אגזוזים, חלקי חילוף, זגגות, אביזרים, רישוי ובדיקה, חשמלאות, מוסכים, צמיגים, חילוץ וגרירה.

מימון רכב

רכישת רכב דורשת השקעות של משאבים כלכליים בלתי מבוטלים ולא אחת, עלול להיות קושי רב בגיוסם. קיימות תוכניות מימון רכב שונות בבנקים בישראל. תוכניות אלו מאפשרות חיסכון רב של זמן, בריאות וכאב ראש, למי שמעוניין בהלוואה אטרקטיבית לצרכי רכישת רכב.
השכרת רכב בחו"ל

תחבורה ציבורית זה לא תמיד כל כך נחמד, במיוחד אם מדובר בחופשה בה רוצים את תחושת החופש שבה ולא להיות תקועים על אוטובוס עם עוד עשרות אנשים.

השכרת רכב

השכרת רכב מתבקשת לכל מי שאין באמתחתו מכונית, או שהמכונית שבאמתחתו אינה תואמת בתכונותיה את הנסיעה המיועדת למטרות שונות.

בכל השכרת רכב ניתן למצוא יתרונות רבים העולים לרוב על החסרונות, שכן אין שירות טוב יותר מאשר שירות שאתה חייב לשם שימוש עצמי, שאין ביכולתך להחליפו בשום דרך אחרת.
מאמרים אחרונים

קישורים
- ליסינג
- הלוואות
- שליחויות
- השכרת רכב


תנאי שימוש

ביטוח סיעודי | אימון אישי | הדברה | מפת האתר
כנסת צעירה נבחרי העם - אינדקס אתרים נבחרים בנושא כלי רכב, קניית מכוניות, חברות השכרה, ליסינג, הסבה לגז, סוכנויות, לוחות למכירת רכב יד שנייה וכל מה שקשור לתחום המוטורי!