שירותי בריאות כללית

שירותי בריאות כללית היא ארגון הבריאות הגדול בישראל כשהיא מספקת שירותי רפואה ל – 3.8 מיליון לקוחות, שירותי כללית פרוסים ברחבי בארץ והיקף שירותיה הוא גדול מהרגיל, כללית מחזיקה בארבע עשרה בתי חולים, אלף שלוש מאות מרפאות, ארבע מאות בתי מרקחת, מאות מכונים וצוות גדול של רופאים, רוקחים, עובדים פרא רפואיים ועובדי מינהל.

כמו כן שירותי כללית כוללים שלושים ושמונה מרכזים לבריאות האישה, שלושים ושישה מרכזים לבריאות הילד, מרפאות לבני נוער, ארבעים ושישה מרפאות לרפואה משלימה, שמונה מרפאות של אסתטיקה ושבעים ושבע מרפאות שיניים. אין ספק כי מדובר על מעצמה של ממש ולכן היא מחזיקה במרבית האוכלוסייה בישראל.

מידע חשוב: טלפון שירותי בריאות כללית

החזון של שירותי בריאות כללית

חזון קופת חולים כללית היא הפעילות הענפה שהארגון מפעיל לשימור חיים בריאים בישראל, הדאגה הראשונית היא למתן טיפול רפואי מותאם לכל גיל, כדי לממש את החזון מעמידה קופת חולים כללית בפני לקוחותיה את השירותים המתקדמים שלה כדי שלכל אחד תהיה האפשרות ליהנות משירות אישי ומהיר.

אז על מה קופת חולים מתחייבת לכם ? לקדם את איכות השירות, להוביל את תחומי הרפואה קדימה, לשקוד על קידום המחקר ולהבטיח לכם יחס אישי והוגן.

אתר האינטרנט של כללית

כיום ניתן ליהנות מאתר אינטרנט ללא פרסומות שכולו ממומן על ידי קופת החולים, אתר האינטרנט מספק ללקוחות כללית שירותים רבים כגון שירות של זימון תורים, שירותי רפואה מקוונים, פורומים בהם עונים רופאים על שאלות הלקוחות, שירותי התרעה ותזכורות לרפואה מונעת, קבלה של תוצאות בדיקות מעבדה ומידע כללי רחב לכל קבוצות הגילאים.

אתר האינטרנט של כללית הוא אתר נוח למשתמש וגם אנשים עם מעט מאוד ידע במחשב יוכלו ליהנות מגלישה נעימה ולא מסובכת.

שירותי כללית סמייל

כללית סמייל היא רשת מרפאות השיניים הגדול ביותר בארץ, מדובר על 80 מרפאות שיניים בכל הארץ, המרפאות מצוידות בטכנולוגיות החדישות ביותר ובחומרים הדנטאליים המתקדמים והאיכותיים ביותר בעולם. כללית סמייל מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר תוך מתן הנחות והטבות ייחודיות.

על הביטוח הרפואי של קופת חולים כללית –  ביטוח מושלם

כללית מושלם הוא ביטוח בריאות מקיף שמכסה על שירותי רפואה מתקדמים שאינם כלולים בסל הבריאות, התוכנית מציעה לקהל הלקוחות מגוון טיפולים לילדים, נוער, נשים, משפחות ומבוגרים. הטיפולים הכלולים במסגרת כללית מושלם הם רבים וכוללים בין היתר ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר, טיפולי היריון ולידה, ניתוחים והשתלות בארץ ובחוץ לארץ, אביזרים רפואיים, הטבות ברפואת השיניים, ניתוחים והשתלות פרטיות, חיסוני מניעה, טיפולים פסיכולוגיים, ביטוח סיעודי, שהות במוסדות לאחר אירועים מסוימים ועוד.

כללית מושלם הוא ביטוח מקיף כדאי שמאפשר לכם ליהנות משירותים רפואיים מתקדמים, אף אחד לא יכול לדעת באמת מתי הוא יצטרך טיפול רפואי מתקדם, אשפוז בבית החולים או חלילה טיפול מסובך ומסכן חיים (ובעיקר יקר) בחוץ לארץ ולכן תמיד חשוב להיות מוכנים מבעוד מועד – בסופו של דבר מדובר על סכום חודשי קטן בכל חודש שמכסה על אפשרויות רבות של תחלואות עתידיות.
מאמרים אחרונים

קישורים
- זכויות בבתי חולים
- קופות חולים בישראל
- רפואה זמינה בסופר פארם
- בריאות ורפואה


תנאי שימוש

מפת האתר
כנסת צעירה 2011