תמי 4

אם אתם מעוניינים ליהנות מאספקה שוטפת של מים טעימים, בריאים צלולים ומסוננים מבלי לסחוב כל כמה ימים סטוקים של בקבוקים מהסופרמרקט אליכם הביתה או להיות תלויים באספקה של חברות המים המינרלים למיניהם, מכשירי תמי 4 הם האופציה המועדפת והמשתלמת ביותר בנמצא כיום.

מהי חברת תמי 4?

לחברת תמי 4 יש אקסקלוסיביות בלעדית בארץ ובעולם על בר מים אשר מסנן ומטהר את המים על מנת שנוכל לשתות מים בעלי איכות גבוהה ביותר ולתמי 4 יש גם תו תקן ישראלי. חברת תמי 4 עוסקת בפיתוחן של מערכות אשר נועדו לטהר, לסנן לחמם ולקרר את מי השתייה בארץ ולאחר ייצורן של המערכות הן משווקות בשוק הארצי והעולמי. המפעל של חברת תמי 4 נמצא בעמק האלה, ושיטות ייצור המכשירים בו נעשות בשיטות המתקדמות ביותר בנמצא כיום.

מכשירי תמי 4 מתאימים הן לצורכי הבית והן לצורכי בתי עסק ומפעלים. הנה סקירה קצרה של המכשירים השונים:

תמי 4 Family

בר המים הטוב ביותר למשפחתכם. קל לתפעול ומספק חווית שתיית מים מהנה. מכשיר זה מספק מים קרים , מים חמים ואפילו מים רותחים. למכשיר מנגנון המגן על ילדים מפני מים רותחים, בעל צג דיגיטאלי , בעל עיצוב מרהיב. וניתן למצוא אותו בכמה גוונים אטרקטיביים ביותר.

תמי בר Primo

מתקן מים המציע עיצוב יוצא דופן ביופיו אשר פותח ויוצר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר והוא גם קל ונוח לשימוש. למכשיר זה הספקי מים מאוד גבוהים , גם הוא בעל מנגנון המגן על ילדים מפני מים רותחים וניתן למלא ממנו ישירות כדים ובקבוקים.

תמי בר Classic

באמצעות בר זה תוכלו לשתות מים צלולים וטעימים, גם קרים וגם רותחים והוא נוח מאוד להפעלה.  הבר מעוצב בקווים מודרניים, משווה למטבח מראה יוקרתי ועלותו מתאימה לכל כיס. גם לבר זה אפשרות למים רותחים ומנגנון המגן על ילדים צעירים מפניהם.

מסנן מים

מסנן המים של תמי 4 הוא היחידי בארץ שיש לו תו תקן ישראלי לסינון ולטיהור המים. המסנן מחובר באופן ישיר למערכת המים הנמצאת בכל בית ובאמצעותו ניתן להפיק אספקה של מים מטוהרים , צלולים ומסוננים באופן שוטף. מסנן המים קל לתפעול ולהחזקה.

תמי דירתי

פילטר מים זה מיועד לסינון המים עוד לפני הגיעם לבית, הוא גם מגן על המכשירים החשמליים כמו גם על צנרת המים מפני הצטברותם של מוצקים ומבטיח את פעילותם התקינה של הברזים. המכשיר עמיד בפני נזקים הקשורים לאקלים וחסין בפני לחצי מים גבוהים.

תמי בר Classic לעסק

בר מים אשר פותח במיוחד לעסקים. הבר מספק מים טעימים וצלולים , גם קרים וגם חמים ללא הגבלה ובעל קווי עיצוב מודרניים. כמו בברים האחרים, גם לבר זה אפשרות למים רותחים ומנגנון הגנה מפני מים רותחים.

תמי בר Soda

זהו בר מים המתאים במיוחד לעסקים ומספק סודה טעימה וצלולה לשתייה.  הבר מתחבר באופן ישיר למערכת המים בעסק ומספק סודה, מים קרים, מים חמים ומים רותחים.

תמי בר UV מיני

מיני בר זה המיועד לעסקים, מסנן ומטהר מים באמצעות נורת UV. המיני בר מתחבר באופן ישיר למערכת המים ומספק לכלל העובדים מים צלולים, מסוננים וטעימים ללא שום הגבלה. המיני בר הוא בעל מימדים קטנים נוח ויעיל למשתמש. המיני בר מיוצר בטכנולוגיות המאפשרות קטילתם של חיידקים באמצעות ה – UV, והמים הם מים בריאים ואיכותיים.

חברת תמי 4 מספקת עוד מכשירים נוספים, כולם ללא יוצא מן הכלל בעלי תו תקן ישראלי מחמיר, באמצעותם תוכלו ליהנות מאספקה שוטפת של מים טהורים ונקיים ומעל הכול – גם טעימים ובטמפרטורה הרצויה לכם.

מאמרים אחרונים

קישורים
- בריאות ורפואה
- מיחזור בקבוקים
- זכויות החולה
- אנרגיה סולארית


תנאי שימוש

מפת האתר
כנסת צעירה של אתרי האינטרנט בישראל